Viwast

Viwast

Viwa Vitaminwater ei ole vesi, kuid see pole ka tavaline karastusjook: see on uue põlvkonna funktsionaalne jook aktiivset elustiili hindavale inimestele, mis on täis olulisi vitamiine.

Enamik Viwa Vitamiinivee tooteid on valmistatud vähendatud energiasisaldusega, magustatud stevia ja puuviljasuhkruga (fruktoos) ning madala kalorsusega. Sortimendis on saadaval ka ZERO SUGAR tooted: Immunity ZERO ja Brainboost tooted ei sisalda enam fruktoosi.

Vitamiinid on eluks hädavajalikud ained, mida inimorganism üksikute eranditega ise toota ei suuda, mistõttu tuleb vajadused rahuldada väliste allikate kaudu. Siiski on keeruline täita soovitatavat päevast vitamiinikogust ainult toidukorra kaudu. Isegi väga teadliku toitumise korral on sageli vaja täiendada stressirohke elustiili, haiguste või kehalise tegevuse tõttu ammendunud vitamiinivarusid. VIWA vitamiiniveed pakuvad sellele probleemile lihtsat lahendust.

Lisaks kasulikele vitamiinidele on VIWA vitamiiniveede koostises ka stevia.

Stevia – iidne ravimtaim, mis aitab parendada ainevahetust, stabiliseerida vererõhku, stimuleerida insuliini tootmist, alandada kolesteroolitaset ja soodustada naha uuenemist. Hea mitte ainult maiustamiseks: see puhastab ja soodustab keha optimaalset talitlust ning sisaldab prebiootilisi (inuliinkiudaineid) ja oomega-3 rasvhappeid (merevetikatest).