Meist

Meist

Eesberg Trading OÜ loodi kahe noore ambitsioonika ettevõtja poolt. 
Ettevõtte peamiseks tegevusalaks on tarbeks pakendatud kaupade (näiteks pakendatud toitude ja jookide) import ja turustamine.
Meie nooruslik ja motiveeritud meeskond soovib saavutada pikaajalisi vastastikku kasulikke suhteid klientide ja tarnijatega ning laiendada oma tegevust veelgi Baltimaades.

Miks VIWA?

VIWA Eesti sündis kahe noore tudengi pikaajalise vajaduse tõttu. Mida nad vajasid? Jooki muidugi… eriti suvel kui temperatuur on soe ning janu eriti suur. Aga mis jook on üheaegselt nii maitsev kui ka tervislik? Limonaadid on täis suhkrut, aga lihtsalt vett ka kogu aeg ju juua ei soovi. “Miks mitte vitamiinivesi?”, tekkis hea mõte. Ilmnes uus probleem – vitamiinivee valik ei ole eriti suur ning kui mõni maitse on hea, siis on see aga üsna kallis. Selle probleemi lahenduseks avastasid need kaks tudengit sugulasrahva, ungarlaste uue vitamiinivee VIWA, mille magusus peitub loodusliku päritolu stevia taga ning millel on ka kõrge vitamiinisisaldus, mitte vaid mõned kümned protsendid päevasest soovitatud kogusest. Selle tulemusena jagame VIWA’t ka nüüd Teiega. Vitamiiniveed peavad olema VITAMIINIveed, taskukohase hinnaga ning muidugi maitsvad.